Аутсорсинг послуг фінансового директора

Аутсорсинг послуг фінансового директора – це оптимальне рішення, яке передбачає передачу важливих управлінських функцій професійному фахівцю на певному етапі діяльності компанії. Грамотний розподіл активів та управління фінансовими справами – складні задачі, які потребують специфічних знань та досвіду, тому доцільно на деякий час долучити до їх виконання досвідченого спеціаліста, що має у розпорядженні набір ефективних бізнес-стратегій.

Посадові обов’язки фіндиректора: користь та доцільність аутсорсинг-супроводу

Фінансовий директор – одна з найважливіших посад на підприємстві. Йому підпорядковані система управління ресурсами, регулювання фінансових відносин, розробка та контроль інвестиційної, податкової, кредитної та облікової політики конкретної компанії. По суті, це спеціаліст, керуючий активами організації.

З огляду на це, можна визначити очевидні переваги аутсорсингу послуг фінансового директора:

  • Збагачення досвідом. Фахівець нашої агенції озброєний величезним стратегічним запасом рішень, які після закінчення дії угоди залишаться у розпорядженні компанії клієнта.
  • Автоматизація процесу. Послуга передбачає обов’язкове підключення до керування активами новітніх технологій та інформативних систем, що дозволить оптимізувати та полегшити процес.
  • Дотримання законодавчих норм. Компанія з управління активами не може здійснюватися без врахування національних стандартів, тому до спеціаліста у цьому випадку пред’являється ряд компетентнісних вимог у законодавчому полі. Наш фахівець їм повністю відповідає, тому керуватиме бізнес-організацією, згідно нормам фінансового кодексу.
  • Незалежний підхід. Співпраця з аутсорсинг-супроводом – це ніби погляд збоку. Незалежний фахівець швидко знайде слабкі місця, виправить помилки та сформує успішну стратегію подальшого керування активами підшефної компанії.
  • Командний та індивідуальний погляд. Сукупність командних доробок персоналу компанії та професійного досвіду нашого фахівця принесуть неперевершений результат, якісно змінивши або реорганізувавши податкову та облікову політику організації.

Довірче управління активами: кому це вигідно

Аутсорсинг послуг фінансового директора компанії стане особливо актуальним у наступних випадках:

  • Виконання разового проекту. Доцільніше найняти незалежного кваліфікованого спеціаліста, замість того, щоб розширяти штат. Аналогічне рішення підійде й у разі реалізації великого за обсягом проекту, інтелектуальні сили для втілення якого знадобляться лише на етапі планування. Як приклад, можна привести генеральну розробку бюджетної політики.
  • Тимчасове рішення. Замовлення послуги аутсорсингу може мотивувати кадровий дефіцит, виконання складної фінансової задачі (у разі, якщо в компанії немає фахівця потрібного рівня). Крім того, наш спеціаліст якісно та професійно виконає функції заступника фіндиректора.
  • Стартовий етап. Період становлення фірми у бізнес-ніші завжди супроводжується фінансовими труднощами. Таким чином, немає сенсу приймати на роботу штатних працівників, поки компанія повноцінно не стане на ноги. Вихід – замовлення послуги аутсорсингу.

 

У будь-якому випадку наш клієнт отримає відмінний результат та повну конфіденційність. Якщо залишились питання, звертайтеся за телефоном або месенджерами Viber і Telegram та пишіть листи на електронну поштову скриньку компанії.

Аутсорсинг послуг фінансового директора – оптимальний спосіб покращити справи та професійно удосконалити принципи ведення бізнесу.

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз