Аутсорсинг зарплатні: професійна допомога бізнесу

Аутсорсинг зарплатні – це важливий аспект бухгалтерської діяльності компанії будь-яких масштабів. Помилки у даній сфері загрожують проблемами з контролюючими органами, тому доцільніше довірити відповідальну справу професіоналам. Коректний розрахунок заробітної плати – кропіткий процес, що вимагає врахування багатьох чинників, від нього залежить функціонування підприємства в цілому. Кваліфікований аутсорсинг від фахівців нашої компанії , які візьмуть на себе важливу функцію ведення бухгалтерії, позбавить власника бізнесу зайвого клопоту, дозволивши зосередитись на успішному розвитку власної справи.

У чому полягає послуга аутсорсингу

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та нарахування зарплатні передбачає оформлення та здачу звітів до податкової служби і відповідних фондів (у першу чергу, соціального страхування). Також послуга включає нарахування заробітної платні співробітникам, враховуючи необхідні податки.

З огляду на безліч професійних нюансів та складність українського законодавства, послуга аутсорсингу набуває особливої актуальності для іноземних компаній та організацій зі значною кількістю робітників

Провайдер аутсорсингу діє у повній відповідності з політикою компанії, її внутрішнім статутом та національними вимогами до складення бухгалтерської документації. Саме тому клієнт повинен перед укладанням договору подати всі необхідні відомості та озвучити свої побажання щодо нарахування зарплатні співробітникам (дати, розмір виплат, тощо).

Зокрема, функції фахівців нашої компанії полягають у наступному:

 • Щомісячне нарахування зарплатні.
 • Термінові виплати гонорару або відпускних звільненого працівника.
 • Плановий розрахунок лікарняних, відпускних, відгулів, виплат для відряджень, тощо.
 • Нарахування регулярних та разових бонусів (інформація подається клієнтом).
 • Розрахунок прибуткових податків.
 • Індивідуальні нарахування у фонди зайнятості, пенсійні та страхові організації.
 • Розрахунок додаткових виплат (компенсація трат на пальне, харчування, проживання).
 • Підготовка платіжних відомостей зарплатні та видачі авансів.
 • Формування щомісячних, щоквартальних та річних звітів до податкової інспекції, страхового та пенсійного фонду.
 • Складання зведених бухгалтерських таблиць.
 • Подання документів внутрішньої управлінської звітності щодо нарахування заробітної платні (на вимогу клієнта).

 

Подано основний перелік діяльності нашої компанії у сфері аутсорсингу, але список може варіюватися і доповнюватися за домовленістю.

Переваги професійного супроводу бухобліку

Оскільки нарахування заробітної плати – процес, що вимагає великої кількості уваги та часу, а також потребує застосування неабиякого професіоналізму і досвіду, співробітництво з нашою компанією надає клієнту наступні переваги.

 • Збереження часу. Аутсорсинг дозволить керівнику фірми сконцентруватися на виконанні головних задач та припинити пошуки кваліфікованого бухгалтера – з моменту укладення контракту всі зобов’язання щодо розрахунку та нарахування зарплатні, складення звітів до податкової і різноманітних фондів, опрацювання додаткових виплат та відрахувань ляжуть на плечі професіоналів.
 • Фінансовий зиск. Послуга аутсорсингу позбавить роботодавця від наймання штату бухгалтерів, збільшення кошторису на утримання відділу, забезпечення його спеціальними гаджетами та програмами і організації курсів підвищення кваліфікації. Це дозволить зекономити близько 30% коштів компанії, оскільки оплата здійснюється лише за конкретну послугу.
 • Запобігання штрафних санкцій. Помилки бухгалтерів-аматорів дорого коштують скарбниці компанії, адже штрафні санкції за неправильне ведення документації або недостачу відрахувань – доволі значні. Наші фахівці – не помиляються, оскільки мають великий досвід роботи та високу кваліфікацію.
 • Законність діяльності. Співробітники аутсорсинг-провайдера знаються не тільки на нюансах бухобліку, але й регулярно вдосконалюють свої знання і відслідковують зміни у законодавчій базі, що дозволяє вести діяльність у повній відповідності з трудовим та податковим кодексом. Також наша компанія володіє найсучаснішими програмними платформами , що забезпечує максимальне пришвидшення та автоматизацію процесу.
 • Обслуговування значних об’ємів. Розрахунок заробітної платні для великих трудових колективів потребує значних зусиль та ресурсів (у тому числі, кадрових), тому аутсорсинг від професійної компанії, здатної обслуговувати величезні інформаційні потоки, – відмінне рішення у більшості випадків.

Плідне співробітництво: важливі аспекти

Успішна співпраця передбачає проходження певних етапів. Щоб співробітництво було найбільш оптимальним та ефективним, бажано дотримуватись наступних умов:

 • Всі документи щодо виплат заробітної плати подаються клієнтом своєчасно і у електронному форматі.
 • Відомості повинні бути повними, адже наші фахівці несуть відповідальність за дотримання кожного пункту домовленості.
 • Один бухгалтер може виконати розрахунки по заробітній платні максимально для 800 осіб.
 • Контактна особа для ділових відносин між клієнтом та аутсорсинг-провайдером – бухгалтер, що безпосередньо займається розрахунками та нарахуваннями. Також можна звертатися по робочим питанням до головного бухгалтера, який контролює процес.
 • Додаткові або альтернативні програмні продукти використовуються за рахунок замовника (згідно статуту, наша компанія працює з системою 1С:Бухгалтерія). Можливе виконання специфічних вимог клієнта (з доплатою).

 

За умов дотримання аспектів співпраці наша команда гарантує високу якість роботи. Незалежно від будь-яких обставин клієнт отримає повну конфіденційність інформації, грамотні розрахунки податкових та інших виплат, страхування професійної відповідальності.

За консультацією та з приводу замовлення послуги звертайтеся у Viber та Telegram або дзвоніть по телефону, вказаному на сайті. Листи надсилайте на електронну скриньку компанії.

Довірте аутсорсинг бухгалтерського обліку і зарплати кваліфікованим бухгалтерам та зосередьтеся на головному!

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз