Аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку: стратегія успіху

Аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку – рятівне коло для керівників компаній, яке позбавить їх від зайвого навантаження та дозволить приділити більше уваги прибутковості бізнесу. Система оподаткування в Україні – доволі складний нормативно-регулятивний процес, тому далеко не кожному управлінцю вистачить досвіду та знань, щоб розібратися у всіх його нюансах. Довірити справу професіоналам – виважене та єдино правильне рішення.

Переваги співробітництва з аутсорсинг-провайдером

Наші фахівці візьмуть на себе весь обсяг робіт по бухгалтерському обліку та податковим питанням і нададуть наступні послуги:

  • Перевірка бухгалтерської облікової документації. Відповідність звітних паперів чинному законодавству України – визначальний фактор, від якого потрібно відштовхуватись у подальшій роботі. Спеціалісти нашої компанії здійснять моніторинг документальної бази та адаптують папери до стандартів податкового кодексу.
  • Консалтингова допомога співробітникам. Фахівці навчать персонал компанії базовим принципам і методології бухгалтерського обліку та взаємодії зі специфічними електронними системами обчислення.
  • Ведення поточного обліку. Наша агенція надає послуги бухобліку на постійній основі, згідно укладеному контракту.
  • Підготовка звітності. Періодично (щоквартально, щорічно) кожна компанія повинна звітувати про свої фінансові справи певним інстанціям (у першу чергу, податковій службі). Фахівці підготують відомості про стан роботи фірми, у абсолютній відповідності з законодавчими нормами.
  • Розрахунки податків. Спеціалісти, на основі встановлених алгоритмів, визначать суми податкових відрахувань до бюджету, згідно з вимогами національної нормативної бази.

 

Окрім реалізації названих пунктів, фахівці скоординують взаємодію замовника з контролюючими органами.

Аутсорсинг податкового та бухобліку забезпечить організаційну гнучкість та оперативність управлінських рішень

В результаті співпраці клієнт нашої компанії отримає наступні переваги:

  1. Економія часу та грошей. Мається на увазі скорочення витрат на зарплатню і податки, а також організацію ведення бухгалтерського обліку. Автоматично зменшуються витрати на забезпечення матеріально-технічної бази та утримання власного фінансового відділу.
  2. Зменшення ризиків. За некоректне ведення документації та неправильні розрахунки фіскальні органи накладають відчутні штрафи. Співробітництво з аутсорсинг-провайдером повністю виключає вказані ризики.
  3. Конфіденційність і професіоналізм. Наша компанія гарантує збереження даних та унеможливлює виникнення будь-яких помилок чи проблем з бухгалтерською і податковою документацією.

 

За довідками звертайтеся на пошту, у месенджери Viber та Telegram або по телефону – кожен клієнт отримає вичерпну відповідь на будь-яке з робочих питань. Аутсорсинг бухгалтерського обліку – дієвий спосіб домогтися бажаного результату та оптимізувати процес, тому вартість операції цілком окупиться в подальшому.

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз