Додаткові послуги бухгалтерського обліку: повний асортимент

Додаткові послуги бухгалтерського обліку доповнюють основні, перетворюючи процес у максимально простий і зрозумілий підприємцю. Нерідко перед власником бізнесу постають питання, пов’язані з податковим законодавством чи бухгалтерськими аспектами, які йому важко вирішити самостійно. У таких випадках на допомогу прийдуть фахівці нашої компанії.

Перелік корисних послуг

Не завжди бізнесмен потребує повноцінного аутсорсинг-супроводу бухобліку фірми – іноді консультація або втручання професіонала необхідно у окремих, але важливих питаннях. Тому наші спеціалісти склали лаконічний перелік затребуваних послуг, які допоможуть бути конкурентноздатними у неспокійному морі сучасного бізнесу:

  • Підготовка/складання первинних бухгалтерських документів. Первинні документи – базові папери, що відображають процес реалізації господарських операцій. Це – основа бухгалтерської звітності, а фахівці допоможуть привести їх у відповідність загальноприйнятим стандартам.
  • Реєстрація податкових накладних. Якщо строки реєстрації не виконуються, інспектуючі органи карають організацію чималими штрафами, тому дану послугу важко переоцінити.
  • Взаємодія з банком. У рамках названої опції передбачається формування набору платіжних доручень, зарплатних відомостей, здійснення валютних операцій з тією банківською установою, яку обере клієнт.
  • Податкове планування. Послуга включає у себе оптимізацію оподатковування, аналіз і мінімізацію податкових ризиків.
  • Підготовка до зустрічі з контролюючими органами. Маються на увазі формування грамотних відповідей на запити, складання листів та заяв.
  • Супровід перевірок. Податкові та інші інспекційні десанти – серйозне навантаження на психіку та екзамен на відповідність підприємства нормам закону. Наші спеціалісти допоможуть пройти випробування успішно та достойно.

 

При виникненні питань дзвоніть за телефоном, звертайтеся у месенджери Viber і Telegram та пишіть на електронну пошту компанії.

Додаткові послуги бухгалтерського обліку обов’язково стануть у пригоді власнику бізнесу та підтримають юридичну особу у будь-яких робочих ситуаціях.

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз