Аутстаффінг – перспективний напрямок підтримки бізнесу

Аутстаффінг – це алгоритм, завдяки якому з’являється можливість на законних підставах оформляти співробітників поза штатом. Враховуючи зручність та практичність даного способу управління персоналом, послуга аутстаффінгу затребувана у світі і поступово набуває широкої популярності в Україні. Вказаний напрямок ведення бізнесу підходить як фізичним, так і юридичним особам.

Аутстаффінг: нюанси та етапи співробітництва

Суть послуги полягає у наступному: співробітники компанії на певний період змінюють офіційного роботодавця, формально переходячи під управління аутстаффінг-провайдера. При цьому для персоналу все залишається, як раніше – обов’язки, часи роботи, зарплатня, тощо. Працівники оформлюються у штат нашої компанії, фахівці якої проводять повне кадрове адміністрування, здійснюють податкові та соціальні перерахування.

Цей алгоритм співпраці стане ідеальним варіантом у випадках, якщо непомірно великий штат працівників не дозволяє використовувати найбільш вигідну схему оподаткування або левову частку сукупних витрат підприємства складає обслуговування персоналу. Також аутстаффінг допоможе скоротити потреби у найманні співробітників рекрутингової та бухгалтерської служб.

Outstaffing – послуга включає в себе постійний супровід кваліфікованого менеджера

Етапи роботи з компанією-постачальником послуги:

  • Укладення договору на заданий термін (попередньо обговорюються всі знакові моменти).
  • Перенаймання персоналу (або його частини), згідно з умовами оформленого документу.
  • Кадрова політика проводиться у повній відповідності до статей українського трудового законодавства.

Очевидні переваги послуги

Що аутстаффінг дає власнику бізнесу?

  • Значна економія. У першу чергу, завдяки аутстаффінгу знижуються витрати, пов’язані з адмініструванням персоналу. Також стане можливим використання зручної системи оподаткування.
  • Контроль чисельності штату. Послуга аутстаффінгу дозволить ефективніше управляти персоналом та наймати сезонних працівників або співробітників, що проходять випробувальний термін, без збільшення кількості штатних одиниць.
  • Оформлення трудових відносин у нестандартному форматі. Наприклад, якщо компанія проходить процес реєстрації на теренах України, але виникла нагальна потреба офіційного зарахування працівників до штату.
  • Консалтингова допомога. Наші фахівці нададуть повноцінні консультації і проведуть практикуми з юридично-правових, бухгалтерських та кадрових питань.

 

Якщо послуга аутстаффінга – саме те, що необхідно вам на даний час, замовляйте її за номером телефону, вказаним на сайті, або використовуйте для зв’язку веб-месенджери Viber та Telegram чи електронну скриньку.

Аутстаффінг – смарт-послуга майбутнього!

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз