Кадровий аудит – впевненість у майбутньому

Кадровий аудит – це комплексна, всебічна перевірка кадрової документації, яка ведеться на підприємствах з найманим персоналом на предмет її відповідності вимогам трудового законодавства та принципам діловодства. Для процедури кадрового аудиту прийнято залучати незалежних аудиторів, які володіють відповідними знаннями в області трудового права і можуть зробити об’єктивну, незалежну, професійну оцінку. За підсумками проведення кадрового аудиту складається експертний висновок, в якому подається докладна інформація про виявлені порушення чинного трудового законодавства.

Переваги кадрового аудиту

Значення кадрового аудиту важко переоцінити. Детальна перевірка – найкращий спосіб знайти проблемні місця у діловодстві та кадровій політиці підприємства, що у подальшому дозволить уникнути тяжб зі співробітниками та накладання штрафних санкцій контролюючими органами. У рамках процедури перевіряються умови зберігання та архівування документації, правильність алгоритмів прийому та звільнення працівників, наявність локальних нормативних актів, коректність складання паперів обліку кадрів, тощо.

Що отримує керівник організації в результаті професійного аудиту?

  • Об’єктивну характеристику стану системи управління компанії.
  • Оцінку функціонування кадрового відділу.
  • Мінімізацію ризиків у сфері трудових відносин.
  • Можливість своєчасного виправлення помилок та недоліків.

 

Замовити кадровий аудит та проконсультуватися щодо нюансів процесу можна, звернувшись по телефону, в месенджери Viber та Telegram або відправивши листа на електронну скриньку компанії.

Кадровий аудит надійно захистить підприємця від форс-мажорів!

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз