Додаткові послуги юристів: всебічна допомога підприємцям

Юридичні послуги – необхідна складова повсякденного життя та бізнесу. Користування ними забезпечить законне ведення особистих та успішне провадження підприємницьких справ. Фахівці нашої компанії, окрім стандартного набору опцій – професійного юрсупроводу, кваліфікованої консультації та вирішення правових питань, надають додатковий пакет юридичної допомоги, скористатися яким можуть всі, хто потрібує підтримки спеціалістів.

Перелік затребуваних послуг

Наша фірма надає повний спектр послуг, тому не обмежується основними категоріями. У додатковий пакет опцій входять наступні позиції:

  • Присвоєння юридичної адреси. Послуга здійснюється за договором субаренди та передбачає надання поштового сервісу і супровід секретаря.
  • Продаж готових компаній. До списку включені законно зареєстровані фірми, внесені до бази платників податків, з повним пакетом документів, печаткою та адресою. Опція ідеальна для тих, хто бажає купити готовий бізнес.
  • Реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності. Маються на увазі ЮО або ФОП, дані про яких вносяться у державний реєстр. Процедура передбачає врахування маси правових нюансів, тому з фахівцями нашої компанії вона пройде значно швидше і без проблем.
  • Ліквідація підприємств (ТОВ, ПП), ФОП. Юристи забезпечать ідеальну з правової точки зору експрес-ліквідацію суб’єкта будь-яких форм господарювання.
  • Реорганізація підприємства. Процес передбачає злиття, приєднання, розділення або інші трансформації юридичної особи, і вимагає чіткого дотримання законодавчих норм.
  • Реєстрація змін реквізитів. Фахівці нашої компанії якісно і швидко зареєструють зміни до установчих документів (юридична адреса, реквізити засновників, види діяльності, редагування статуту, тощо), а також, за необхідності, приведуть їх у відповідність правовим вимогам.
  • Супровід допитів. Проведення супроводу слідчих дій вимагає окремої спеціалізації, практичних навичок та знань – адвокати нашої компанії мають досвід у цій сфері, тому нададуть якісні послуги як у досудовому розслідуванні, так і під час розгляду справи у суді.

 

За довідками та консультаційними питаннями звертайтеся за номером телефону, що викладений на сторінках сайту, у месенджери Viber або Telegram та e-mail компанії.

Підтримка бізнесу і його повноцінний супровід – наша ключова задача!

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз