Допомога юриста або адвоката – гарантія спокою та впевненості

Юридичні та Адвокатські послуги – затребуваний напрямок, який допомагає ефективно регулювати суспільно-правові відносини цивілізованими методами. Професійний підхід – пріоритетна вимога до фахівців, які займаються вказаним видом діяльності. Досвідчені юристи нашої компанії щоденно надають правові послуги та здійснюють супровід комерційної діяльності підприємств, отже гарантують успішне вирішення широкого кола питань у законодавчому полі.

Кваліфіковані юридично-правові послуги: напрямки діяльності

Фахівці нашої компанії пропонують комплексні рішення для комфортного ведення бізнесу. Юридично-адвокатське об’єднання займається розгалуженим спектром питань, до яких входять наступні напрямки:

  • Юридичне обслуговування бізнесу. До послуги, у тому числі, входять письмові та усні консультації, формування правових висновків, підготовка звітів, представлення клієнта у державних органах та інші взаємодії з інспектуючими інстанціями.
  • Судові процеси. Перш за все, це представлення інтересів замовника послуги у тяжбах щодо виконання зобов’язань за договорами на досудовому і судовому етапах. Супровід здійснюється у адміністративних, господарських, касаційних, апеляційних та інших видах судових установ.
  • Правові питання (земельні, податкові, тощо). Послуга включає детальні консультації з питань, які мають відношення до вказаних сфер: формування довіреностей, статутів, установчих договорів, протоколів, рішень, наказів, положень про представництва, внутрішніх документів компаній, участь у переговорах від імені клієнта при підготовці правових документів і договорів.
  • Процедура банкрутства. Юристи бездоганно оформлять банкрутство юридичної чи фізичної особи з необхідним супроводом процесу.

 

Серед іншого, послуги юристів включають розробку та складання таких правових документів, як: трудові контракти, інвестиційні, орендні, позикові, франчайзингові, комісійні, підрядні, управлінські та інші видів договорів, агентські та дистриб’юторські угоди, документи про надання послуг і папери, що фіксують процес купівлі-продажу, зовнішньо-комерційні контракти і т. ін.

Фахівці здійснюють проведення правової експертизи існуючих договорів на предмет наявності юридичних ризиків для клієнта і відслідковують забезпечення виконання контрактних зобов’язань з боку контрагентів.

Професіонали здатні схилити чашу терезів у ваш бік

З юридичних питань звертайтеся за телефоном, зазначеним на сайті компанії. Також для комунікації можна використовувати популярні месенджери Viber або Telegram і електронну скриньку.

Якісний юридичний супровід забезпечить позитивне вирішення питання та отримання очікуваного результату!

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз