Досудове врегулювання та судові спори: широкі можливості юридичної практики

Законодавча база України дозволяє звертатися до суду у випадках непорозуміння з роботодавцем або співробітником без попередніх перемовин, при цьому доцільніший вихід – врегулювання конфлікту без доведення до офіційного розгляду справи. У даному питанні неможливо обійтися без допомоги професійного юриста.

Суд чи домовленість: юридичні аспекти

У колективі нашої компанії працюють досвідчені фахівці, з трудовим стажем у сфері юриспруденції не меншим за три роки. Тому співробітництво з нами гарантує отримання грамотної консультації, яка дозволить не доводити трудовий спір до судової зали. Менше з тим, існують питання, які неможливо вирішити у форматі досудового врегулювання. Професійні юристи допоможуть коректно кваліфікувати конкретну справу та провести її з максимальним зиском для клієнта.

Серед іншого, компанія здійснює наступні види послуг, що відносяться до галузі трудових спорів:

  • Кваліфікована юридична консультація. Ми пропонуємо консалтингову допомогу у трудових, господарських, цивільних, податкових, митних, адміністративних спорах, спрямованих на вирішення будь-яких питань.
  • Послуги адвоката. Ця опція знадобиться при доведенні трудового спору до суду, наприклад, коли неможливо вирішити справу мирно або питання не відноситься до категорії тих, які врегульовуються в досудовому порядку.
  • Допомога юриста. Послуга включає супровід будь-яких переговорів та домовленостей відносно трудових спорів, експертну оцінку документів, визначення ступеню ризиків, що несуть у собі ті чи інші угоди.

 

Вирішення трудових спорів – один з наших профільних напрямків, тому при виникненні питань, не зволікаючи, звертайтеся поштою, телефоном або месенжерами Viber та Telegram, зазначеними на веб-порталі.

Юридичний захист – конституційне право кожного громадянина, скористайтеся ним!

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз