Кримінальне право

Мало хто з нас допускає, що може стати учасником кримінального провадження. Але життя непередбачуване й часто проблема виникає там, де її зовсім не чекали. Значна частина посад та професій пов’язана з ризиком, адже найменше відхилення від вимог закону може потягнути за собою кримінальну відповідальність. В першу чергу, це стосується керівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців та бухгалтерів, державних службовців та працівників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування.

Звинувачення можуть бути цілком обґрунтованими або ж надуманими. Так чи інакше, але обвинуваченому або підозрюваному буде потрібен надійний юридичний захист. В цьому випадку допомогти зможе адвокат з кримінального права. Фахівець не тільки проведе компетентну консультацію по темі, що Вас цікавить, але й зможе надати неоціненну практичну допомогу.

У практиці, яка тісно пов’язана з кримінальним провадженням, за допомогою досвідчених юристів звертаються особи:

  • Затримані співробітниками правоохоронних органів;
  • Підозрювані у вчинення злочинів, що знаходяться під слідством або ті чию справу вже розглядає суд;
  • Постраждалі від злочинних дій, що проходять по справі як потерпілі мають право претендувати на компенсацію матеріальної, моральної або фізичної шкоди;
  • Свідки злочинів.

Працюючи над справою, адвокат надає різні послуги своїм клієнтам, але в загальному вигляді всі їх можна віднести до таких напрямів:

  • Консультаційна допомога. Фахівець вивчає ситуацію та дає рекомендації для подальших дій;
  • Визначення перспективності кримінальної справи. Адвокат розглядає матеріали кримінального провадження та встановлює можливі варіанти розвитку подій;
  • Допомога клієнту. Адвокат, присутній під час допитів та інших слідчих дій, проводить особисті зустрічі з клієнтом;
  • Оскарження. Адвокат оскаржує дії правоохоронних органів та рішення суду;
  • Підготовка документів. Спеціалісти готують позови, скарги, апеляції, заперечення, клопотання та інші документи;
  • Захист інтересів. Кваліфіковані фахівці представлятимуть інтереси клієнта під час судового розгляду.

 

З метою повноцінного та якісного виконання наведених вище дій адвокату на законодавчому рівні виділені такі повноваження: необмежений час на консультації з клієнтом, у тому числі наодинці, право на участь в усіх слідчих діях та судових засіданнях, право на вивчення всіх матеріалів справи, у тому числі, доказів та актів експертизи, право на проведення самостійного розслідування, право на представлення інтересів клієнта в суді, а також оскарження рішення суду у вищій інстанції.

Представляючи Ваші інтереси в рамках кримінальної справи, ми дотримуємося таких принципів. По-перше, повна конфіденційність. Вся інформація, отримана нашими співробітниками з матеріалів справи чи в ході власного розслідування, буде збережена в таємниці. По-друге, цілодобова доступність та оперативність реакції. По-третє, ми чесні з нашими клієнтами та не обіцяємо неможливого. Перед тим, як взятися за справу, ми проводимо детальний аналіз ситуації та відразу розповідаємо, якого результату зможемо досягти.

 

З питань кримінального права звертайтеся на «Вайбер», «Телеграм» або за телефоном, який вказано на сайті. Листи надсилайте на електронну скриньку компанії.

Наші адвокати готові допомогти Вам та Вашим близьким вийти зі складної ситуації!

Коментарі закриті.

Замовте послугу прямо зараз